Zwroty i reklamacje

Reklamacje i zwroty

Ustawa o prawach konsumenta mówi, że masz prawo odstąpić od umowy w terminie do 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli chcesz zwrócić lub reklamować produkt, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Zwrot

Aby odstąpić od umowy i zwrócić towar, prześli nam zgłoszenie pod adres mailowy kontakt@cannarevolt.pl lub zadzwoń pod numer +48 517-137-671 w celu ustalenia szczegółów zwrotu.

Paczkę odeślij na adres: ul.Paderewskiego 45, 32-545, Dulowa. Środki zostaną zwrócone tą samą formą płatności, którą płaciłeś za zamówienie. W przypadku płatności za pobraniem zwrot nastąpi na numer konta podany w formularzu.

Reklamacje

Wysyłany towar jest fabrycznie nowy i nie posiada wad ukrytych. Jeśli jednak towar nosi znaki uszkodzenia (np. rozbicie słoiczka), prosimy o kontakt: kontakt@cannarevolt.pl lub zadzwoń pod numer 
+48 517-137-671 w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w 14 dni, jeśli zostanie ona rozpatrzona pozytywnie niezwłocznie otrzymasz informacje abyśmy mogli wysłać Ci nowy produkt lub zwrócić Ci za niego pieniądze. Koszty przesyłki pokrywamy tylko w sytuacjach, gdy wina leży po stronie sklepu.

top